Atribuită
Anunț de participare
Achiziționarea unui ambulift (autospecială pentru transportul și îmbarcarea/ debarcarea pasagerilor cu dizabilități și a celor cu mobilitate redusă)
- Număr anunț
- SCN1022690
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.819.600 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 07:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1013166
- Termen limită
- 20.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028802
Documente
Documentația de atribuire
- clauze_contractuale_ambulift.pdf.p7s
- CS.pdf.p7s
- F AB-BSSM PL-01-01 PLCSSM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028802.pdf
- Modele_formulare_ambulift.docx.p7s
- Norme privind ssm AB BSSM PL 01 Rev19 pt contracte.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Valoare atribuită
1.819.600 RON
din 1.820.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro