Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
“Servicii de colectare ,transport si eliminare finala a deseurilor spitalicesti"
- Număr anunț
- CN1005535
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.674.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.866.300 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 01:46
- Anunț de atribuire
- CAN1011796
- Termen limită
- 05.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 207-472676
- Documentație de atribuire
- DF1028160
Documente
Documentația de atribuire
- Deseuri periculoase_Caiet sarcini.pdf.p7s
- Draft AC si CSdeseuri SJUSM-2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028160.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
SC IRIDEX GROUP IMPORT EXPORT SRL CUI RO398284
Valoare atribuită
1.866.300 RON
din 1.674.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro