Atribuită
Anunț de participare
„Instalație aditivare bitum”
- Număr anunț
- CN1005647
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- TEDRUM SRL (CUI 11041707)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 99.990 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1015274
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 207-471938
- Documentație de atribuire
- DF1028945
Documente
Documentația de atribuire
- Contract INSTALATIE ADITIVARE BITUM.pdf.p7s
- C.S. INSTALATIE ADITIVARE BITUM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028945.pdf
- Formulare INSTALATIE ADITIVARE BITUM.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEDRUM SRL CUI 11041707
Valoare atribuită
99.990 RON
din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro