Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 81,0% sub estimat

Materiale sanitare pentru ATI

Număr anunț
CAN1140435
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.018.256 RON
Valoare atribuită
1.144.122,14 RON 81,0% sub estimat
Data anunțului
05.06.2026 13:03
Anunț de participare
CN1070894

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (19)

Adjudecat: 5.611.006,94 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cateter venos central codate color si linie de inalta presiune KAPAMED INTERNATIONAL 4 contracte 91.869 RON
KAPAMED INTERNATIONAL · contract 1613 · 20.01.2025 5.073 RON
KAPAMED INTERNATIONAL · contract 6623 · 24.02.2026 22.095 RON
KAPAMED INTERNATIONAL · contract 27796 · 19.09.2025 10.413 RON
KAPAMED INTERNATIONAL · contract 310/L1 · 10.01.2025 54.288 RON
2 Cateter venos central Seldinger o cale MEGACONS-BRILLAGO · Balton Med 5 contracte 477.056,50 RON
MEGACONS-BRILLAGO · contract 27797 · 19.09.2025 12.794 RON
Balton Med,MEGACONS-BRILLAGO · contract 310/L2 · 10.01.2025 406.224 RON
MEGACONS-BRILLAGO · contract 6624 · 24.02.2026 37.037 RON
Balton Med · contract 11819 · 10.04.2025 5.850 RON
MEGACONS-BRILLAGO · contract 1614 · 20.01.2025 15.151,50 RON
3 Kit cateter dializa high flow SMART MEDICAL SOLUTIONS 2 contracte 47.000 RON
SMART MEDICAL SOLUTIONS · contract 6625 · 24.02.2026 11.000 RON
SMART MEDICAL SOLUTIONS · contract 10757 · 02.04.2025 36.000 RON
4 Trusa originala 260 cm pentru administrarea nutritiei enterale … B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 75.897 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 11190 · 04.04.2025 47.787 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 33880 · 13.11.2025 28.110 RON
5 Trusa originala de 230 cm cu punga de 1000ml Anulat
6 Obturator bronsic pentru ventilatie de plaman unic MEDICAL GRUP 2 contracte 116.800 RON
MEDICAL GRUP · contract 310/L 6 · 10.01.2025 113.996,80 RON
MEDICAL GRUP · contract 1616 · 20.01.2025 2.803,20 RON
7 Sonde iot flexometalice CRIO - 2 S.R.L. · NAFKA GRUP,CRIO - 2 S.R.L.,ZARYS INTERNATIONAL GROUP 7 contracte 28.780,74 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 6626 · 24.02.2026 3.303,88 RON
NAFKA GRUP,CRIO - 2 S.R.L.,ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 310/L 7 · 10.01.2025 21.440 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 1617 · 20.01.2025 1.279,98 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 14188 · 08.05.2025 508,71 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 22645 · 29.07.2025 547 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 27799 · 19.09.2025 995,54 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 30625 · 16.10.2025 705,63 RON
8 Trusa de anestezie plexala continua B.BRAUN MEDICAL 870.498 RON
9 Ac anestezie plexala 22G/80mm, 22G/50mm Anulat
10 Ac anestezie plexala 22G/100mm Anulat
11 Umidificator in sistem inchis cu apa sterila si adaptor pentru … ALPHA NED 2000 EXIM · ALPHA NED 2000 EXIM,MEDICAL GRUP 4 contracte 817.669 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 1618 · 20.01.2025 39.729 RON
ALPHA NED 2000 EXIM,MEDICAL GRUP · contract 310/L11 · 10.01.2025 631.488 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 18636 · 20.06.2025 54.530 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 6627 · 24.02.2026 91.922 RON
12 Set circuit de ventilatie cu valva de expir si kit ventilatie c… HELLIMED 7 contracte 557.500 RON
HELLIMED · contract 310/L12 · 10.01.2025 390.000 RON
HELLIMED · contract 16039 · 27.05.2025 3.375 RON
HELLIMED · contract 12534 · 17.04.2025 37.500 RON
HELLIMED · contract 674 · 13.01.2025 20.000 RON
HELLIMED · contract 27800 · 19.09.2025 28.875 RON
HELLIMED · contract 6628 · 24.02.2026 74.000 RON
HELLIMED · contract 33879 · 13.11.2025 3.750 RON
13 Prelungitoare pe borcanele colectoare Anulat
14 Sistem colector beckler steril cu capac si tubulatura pvc 150cm M-G EXIM ROMITALIA 4 contracte 525.200 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 1619 · 20.01.2025 29.900 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 6629 · 24.02.2026 65.000 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 27801 · 19.09.2025 24.700 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 310/L14 · 10.01.2025 405.600 RON
15 Truse anestezie peridurala continua B.BRAUN MEDICAL 3 contracte 166.614,70 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 1615 · 20.01.2025 36.417,70 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 27798 · 19.09.2025 82.422 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 6630 · 24.02.2026 47.775 RON
16 Balon tip ruben DELUXE MEDICRAFTS 4 contracte 571.934 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 6631 · 24.02.2026 44.704 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 1620 · 20.01.2025 18.920 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 15073 · 19.05.2025 36.080 RON
ADAR UNIC SOLUTIONS,NAFKA GRUP,DELUXE MEDICRAFTS · contract 310/L16 · 10.01.2025 472.230 RON
17 Masti faciale pentru balon ventilatie Nou nascut Anulat
18 Masti laringiene resterilizabile NAFKA GRUP,HELLIMED · NAFKA GRUP 4 contracte 16.188 RON
NAFKA GRUP,HELLIMED · contract 310/L18 · 10.01.2025 13.120 RON
NAFKA GRUP · contract 6632 · 24.02.2026 1.947 RON
NAFKA GRUP · contract 27802 · 19.09.2025 826 RON
NAFKA GRUP · contract 1621 · 20.01.2025 295 RON
19 Cartus dedicat absorbtiei citokinelor SMART MEDICAL SOLUTIONS 3 contracte 1.248.000 RON
SMART MEDICAL SOLUTIONS · contract 310/L 3, 19 · 10.01.2025 1.088.000 RON
SMART MEDICAL SOLUTIONS · contract 33881 · 13.11.2025 80.000 RON
SMART MEDICAL SOLUTIONS · contract 17037 · 25.05.2026 80.000 RON

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAFKA GRUP SRL CUI RO16320869
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.144.122,14 RON

din 6.018.256 RON estimat 81,0%

Adjudecat la 19,0% din estimat · economie 4.874.133,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.