Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,2% sub estimat

„REPARATII CAPITALE STRAZI IN CARTIERUL HIPODROM I, INTRE STRAZILE N. IORGA – LUPTEI-MILEA - RAHOVEI – M.VITEAZU – FAZA: PT+DDE+DTAC+verificare+obtinere avize+asistenta tehnica”

Număr anunț
CN1005666
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.000 RON
Valoare atribuită
89.350 RON 30,2% sub estimat
Data publicării
27.10.2018 01:39
Anunț de atribuire
CAN1011863
Termen limită
05.12.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 208-475127
Documentație de atribuire
DF1029109

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Subcontractanți 3
CALORIA SRL CUI RO 247885
DTG ALFA SRL CUI RO28114226
EMPO CONSULT S.R.L. CUI RO12625658
Oferta 2 Individuala
Ofertant
NEO PLAN SRL CUI 17050348
Subcontractanți 1
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447

Valoare atribuită

89.350 RON

din 128.000 RON estimat 30,2%

Adjudecat la 69,8% din estimat · economie 38.650 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.