Atribuită
Anunț atribuire
Pachet 10: LOT 1 și LOT 2 după cum urmează: LOT 1 – P+E si asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții: „Construire cresa medie, in sat Vanatori, comuna Vanatori, judetul Mures” LOT 2 – P+E si asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții: „Proiect tip construire creșă mica in sat Sansimion, comuna Sansimion,jud. Harghita"
- Număr anunț
- SCNA1094677
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.527.713,36 RON
- Valoare atribuită
- 28.527.713,36 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 11:06
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 25.143.068,79 RON Adjudecat: 51.513.472,28 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si … | 14.179.496,65 RON | MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP S.R.L. 2 contracte | 31.273.158,78 RON |
| MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP S.R.L. · contract 884 · 20.10.2023 | 15.277.295,10 RON | |||
| MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP S.R.L. · contract 884 · 20.10.2023 | 15.995.863,68 RON | |||
| 2 | Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si … | 10.963.572,14 RON | S.C. PROMOTAS S.R.L. S.R.L.,SC NEO STRUCTURAL ENGINEERING SRL,MEDROMTEHNOLOGY,BAICULESCU CONSTRUCT 2 contracte | 20.240.313,50 RON |
| S.C. PROMOTAS S.R.L. S.R.L.,SC NEO STRUCTURAL ENGINEERING SRL,MEDROMTEHNOLOGY,BAICULESCU CONSTRUCT · contract 166 · 04.03.2025 | 10.120.156,75 RON | |||
| S.C. PROMOTAS S.R.L. S.R.L.,SC NEO STRUCTURAL ENGINEERING SRL,MEDROMTEHNOLOGY,BAICULESCU CONSTRUCT · contract 166 · 04.03.2025 | 10.120.156,75 RON | |||
Valoare atribuită
28.527.713,36 RON
din 28.527.713,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro