Atribuită
Anunț atribuire
Pachet 9: LOT 1 –P+ E si asistență tehnică proiectant pentru obiectivul de investiții: Proiect tip- Construire creșă mică, str. Tineretului, nr. 43, municipiul Lupeni, județul Hunedoara“ Lot 2 –P+ E si asistență tehnică proiectant pentru obiectivul de investiți: Dezvoltarea sistemului de educație timpurie prin construirea unei creșe pentru maxim 4 grupe/40 copii în orașul Zlatna, județul Alba
- Număr anunț
- SCNA1117914
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.789.404,39 RON
- Valoare atribuită
- 13.789.404,39 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 11:06
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 21.716.646,24 RON Adjudecat: 23.070.707,79 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si … | 10.858.323,12 RON | Anulat | — |
| 2 | Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si … | 10.858.323,12 RON | ETALON POL CONSULT,SC SAFESTEEL SRL · SC SAFESTEEL SRL,ETALON POL CONSULT 2 contracte | 23.070.707,79 RON |
| ETALON POL CONSULT,SC SAFESTEEL SRL · contract 182 · 07.03.2025 | 11.324.236,99 RON | |||
| SC SAFESTEEL SRL,ETALON POL CONSULT · contract 182 · 07.03.2025 | 11.746.470,80 RON | |||
Valoare atribuită
13.789.404,39 RON
din 13.789.404,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro