Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr. 28 "Mentenanţă sistem informatic Sigma – Municipiul Baia Mare", atribuit in baza acordului-cadru nr. 55605/27.12.2023

Număr anunț
CAN1169352
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Cod CPV
72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.500 RON
Valoare atribuită
23.500 RON
Data anunțului
10.06.2026 07:57

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 23.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
INDECO SOFT S.R.L. 23.500 RON

Valoare atribuită

23.500 RON

din 23.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.