Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 89,7% sub estimat

Recipiente si pungi de recoltare (2025)

Număr anunț
CAN1157397
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.223.697,60 RON
Valoare atribuită
126.373,98 RON 89,7% sub estimat
Data anunțului
11.06.2026 13:03
Anunț de participare
CN1079780

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (10)

Adjudecat: 846.397,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Recoltor secretii traheale MEDICAL GRUP 3 contracte 141.290,30 RON
MEDICAL GRUP · contract 31148 · 22.10.2025 4.584,60 RON
MEDICAL GRUP · contract 30989/L1,2 · 21.10.2025 114.660 RON
MEDICAL GRUP · contract 6610 · 24.02.2026 22.045,70 RON
2 Set recoltare secretii traheale
3 Dispozitiv de lavaj bronsic M-G EXIM ROMITALIA 5 contracte 208.304 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 31149 · 22.10.2025 3.100 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 17028 · 25.05.2026 11.160 RON
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L.,M-G EXIM ROMITALIA · contract 30989/L3 · 21.10.2025 190.944 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 39052 · 15.12.2025 1.860 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 6611 · 24.02.2026 1.240 RON
4 Saci de coleostomie ORTOPROFIL PROD ROMANIA 3 contracte 135.681 RON
ORTOPROFIL PROD ROMANIA · contract 30989/L4, 5 · 21.10.2025 120.499,20 RON
ORTOPROFIL PROD ROMANIA · contract 6612 · 24.02.2026 10.499,40 RON
ORTOPROFIL PROD ROMANIA · contract 31150 · 22.10.2025 4.682,40 RON
5 Saci colostomie pediatrici
6 Punga pentru flebotomie Anulat
7 Punga colectoare de varsatura Anulat
8 Punga colectoare de urina pentru adulti si copii MEGACONS-BRILLAGO,SANROTEX TRADING SRL,ALPHA NED 2000 EXIM · SANROTEX TRADING SRL 3 contracte 345.573,40 RON
MEGACONS-BRILLAGO,SANROTEX TRADING SRL,ALPHA NED 2000 EXIM · contract 30989/L8 · 21.10.2025 285.206,40 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 31151 · 22.10.2025 15.016 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 6613 · 24.02.2026 45.351 RON
9 Punga de urina 2000ml cu evacuare in T SANROTEX TRADING SRL,MEGACONS-BRILLAGO,CRIO - 2 · SANROTEX TRADING SRL 3 contracte 15.548,80 RON
SANROTEX TRADING SRL,MEGACONS-BRILLAGO,CRIO - 2 · contract 30989/L9 · 21.10.2025 9.120 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 5637 · 17.02.2026 5.116,80 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 31615 · 27.10.2025 1.312 RON
10 Suport pentru punga de urina Anulat

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

126.373,98 RON

din 1.223.697,60 RON estimat 89,7%

Adjudecat la 10,3% din estimat · economie 1.097.323,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.