Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 81,2% sub estimat
Suturi chirurgicale
- Număr anunț
- CAN1168977
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.599.635,68 RON
- Valoare atribuită
- 5.177.440,04 RON 81,2% sub estimat
- Data anunțului
- 11.06.2026 13:02
- Anunț de participare
- CN1087794
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 32.517.878,63 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FIRE RESORBABILE | — | LG PHARM S.R.L. | 15.461.157,55 RON |
| 2 | FIRE NERRESORBABILE | — | LG PHARM S.R.L. 3 contracte | 16.917.617,08 RON |
| LG PHARM S.R.L. · contract 16258/2 · 19.05.2026 | 11.740.177,04 RON | |||
| LG PHARM S.R.L. · contract 16837 · 22.05.2026 | 5.126.332,14 RON | |||
| LG PHARM S.R.L. · contract 17333 · 26.05.2026 | 51.107,90 RON | |||
| 3 | Snur chirurgical | — | LG PHARM S.R.L. | 139.104 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LG PHARM SRL CUI RO 22972425
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AXIMEDICAL S.R.L. CUI 23773102
Valoare atribuită
5.177.440,04 RON
din 27.599.635,68 RON estimat
81,2%
Adjudecat la 18,8% din estimat · economie 22.422.195,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.