Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 2,3% sub estimat

Achiziţie echipamente locuri de joacă: Lotul 1 Echipamente locuri de joacă, Lotul 2 Echipamente fitness

Număr anunț
CAN1081325
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.627.605 RON
Valoare atribuită
24.062.310 RON 2,3% sub estimat
Data anunțului
11.06.2026 13:00
Anunț de participare
CN1040116

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 48.689.915 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente locuri de joacă LAVITEX PROD S.R.L. 7 contracte 42.636.542 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 110319 · 16.06.2022 24.627.605 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 129745 · 20.07.2022 4.209.912 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 193396 · 03.11.2022 3.736.747 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 129462 · 12.04.2023 3.594.481 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 281509 · 21.08.2023 413.895 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 124155 · 14.04.2025 4.415.799 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 182768 · 22.05.2026 1.638.103 RON
2 Echipamente fitness LAVITEX PROD S.R.L. 3 contracte 6.053.373 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 182757 · 22.05.2026 329.139 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 77150 · 22.02.2024 5.041.877 RON
LAVITEX PROD S.R.L. · contract 124158 · 14.04.2025 682.357 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561

Valoare atribuită

24.062.310 RON

din 24.627.605 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 565.295 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.