Atribuită Anunț atribuire

,,Servicii de transport salariati la si de la locul de munca - S.E. Turceni’’

Număr anunț
CAN1154689
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.708.731,11 RON
Valoare atribuită
2.866.664,10 RON
Data anunțului
12.06.2026 17:12
Anunț de participare
CN1082946

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
GABICOST COM SRL CUI 22312526
Asociați 8
ANABELLA ROL SRL CUI 25808720
EVELINE SRL CUI 5761010
EXPRES TRANSPORT SA CUI RO 2156759
PROMOVIDAL SERV SRL CUI RO28785248
SAI TRAVEL S.R.L. CUI 48514278
VILEXTUR SRL CUI 1470620

Valoare atribuită

2.866.664,10 RON

din 2.708.731,11 RON estimat

Deschise acum pe acest cod

25 licitații deschise pe 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializa…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.