Atribuită
Anunț atribuire
Executia lucrarilor privind obiectivul de investitii „CONSTRUIRE CENTRU DE ANTREPRENORIAT PIATA CETATE; REABILITARE CORP C1 SI ORGANIZARE SANTIER”, cod eMS ROHU-421. Cod unic de inregistrare: 4230487/2022/141
- Număr anunț
- CAN1104903
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- MADLEV CONS SRL (CUI 27708093)
- Cod CPV
- 45213111-4 · Lucrari de constructii de centre comerciale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.838.157,88 RON
- Valoare atribuită
- 108.124.165,87 RON
- Data anunțului
- 12.06.2026 16:08
- Anunț de participare
- CN1048880
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MADLEV CONS SRL CUI RO27708093
Asociați 3
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
EUD DRUMCONSTRUCT S.R.L. CUI 41457086
CAMPEADOR SRL CUI RO 18467590
Subcontractanți 6
ELESAL SRL CUI RO 16376681
FLORIVAS SRL CUI RO14964006
GAN TRADING SRL CUI RO 21308020
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
VALCRIS ASCENSOARE COMERT CUI RO30885370
VALCRIS ASCENSOARE SERVICII SRL CUI 30885354
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Asociați 1
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 3
ALEGRA EXIM SRL CUI 5563358
GHP INTELLIGENT SYSTEMS SRL CUI RO 28647270
ROMVERSIS TOP SRL CUI 17029230
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
FLODOR TRANSCOM SRL CUI RO 5226824
Valoare atribuită
108.124.165,87 RON
din 88.838.157,88 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45213111-4. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.