Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE SI REPARARE ASCENSOARE (1000 kg si 450 kg)

Număr anunț
DA34124416
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
397.270 RON
Data publicării
28.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397.270 RON