Atribuită
Anunț atribuire
Proiectare – faza adaptare la amplasament, executie lucrari si asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investitie: Proiect TIP-Construire cresa mica, municipiul Sebes, judetul Alba"
- Număr anunț
- SCNA1079579
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- ROM LIANT CONSTRUCT SRL (CUI 13836548)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.410.302,88 RON
- Valoare atribuită
- 10.487.979,51 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 11:07
- Anunț de participare
- SCN1103263
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROM LIANT CONSTRUCT SRL CUI RO 13836548
Subcontractanți 5
ELECTROMEDIA SRL CUI RO17421101
LAREX GLOBAL FLOOR - LGF SRL CUI RO27671873
MC GENERAL CONSTRUCT ALFA SRL CUI 36254204
PROFI INSTAL SRL CUI 18925646
SMC ENERGI PROIECT S.R.L. CUI RO34218507
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TPS ENGINEERING & ASOCIAŢII S.R.L. CUI 40999348
Asociați 3
CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL CUI RO31730943
CONSTRUCTIM SA CUI RO1802843
EUROLIA ROMTEHNIC SRL CUI RO38202910
Subcontractanți 5
CES CONSULTING SERVICES SRL CUI 28001952
EXE GREEN HOLDING SRL CUI 29996570
T.P.S. GROUP SOCIETE CUI 44969145
WATTVISOR SRL CUI 15306939
WMC GUARD SECURITY SRL CUI RO34199472
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
COLORIT CONSTRUCT S.R.L. CUI 43110953
Subcontractanți 6
BEKER DESIGN S.R.L. CUI 22800764
CENTROTERM SRL CUI RO 18012202
ELECTRO BENCONS SRL CUI RO 11824865
EVO SECURITY BUSINESS TEAM SRL CUI 36667952
MAGNUM CONSTRUCT PROIECT S.R.L. CUI RO39520432
SERVAL SOLUTIONS S.R.L. CUI 35211337
Valoare atribuită
10.487.979,51 RON
din 8.410.302,88 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.