Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 51,8% sub estimat

Acord cadru Servicii de modernizare a autocamioanelor IVECO ACMD și IVECO ACMR

Număr anunț
CAN1147234
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Cod CPV
50117100-9 · Servicii de conversie a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.991.319,84 RON
Valoare atribuită
3.852.973,94 RON 51,8% sub estimat
Data anunțului
16.06.2026 13:03
Anunț de participare
CN1077766

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 7.991.319,84 RON Adjudecat: 11.689.077,62 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Serviciu de modernizare a autocamioanelor IVECO ACMD 5.554.941,84 RON GEO-STING 3.757.411,70 RON ↓32,4%
2 Serviciu de modernizare a autocamioanelor IVECO ACMR 2.436.378 RON GEO-STING 2 contracte 7.931.665,92 RON
GEO-STING · contract A1-3544 · 14.05.2025 7.836.103,68 RON
GEO-STING · contract A1-4330 · 28.05.2025 95.562,24 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEO-STING SRL CUI RO 5578740

Valoare atribuită

3.852.973,94 RON

din 7.991.319,84 RON estimat 51,8%

Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 4.138.345,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.