Atribuită
Anunț atribuire
Acord-cadru de Lucrari de intretinere, mentenanta la instalatii si sisteme, reparatii, inclusiv reparatii capitale si lucrari de construire la imobilele/cladirile aflate in administrarea Sectorului 4 al Municipiului București
- Număr anunț
- CAN1109119
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- A.F. CONSULTING SRL (CUI 12972517)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.908.489.890,23 RON
- Valoare atribuită
- 3.219.596.928,94 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 11:07
- Anunț de participare
- CN1047700
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
OMEGA STAR SISTEMS SRL CUI RO 21392071
Asociați 3
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
CONCELEX ENGINEERING SRL CUI 14052360
PALEX CONSTRUCTII INSTALATII SRL CUI RO 6546959
Subcontractanți 8
CON GAZ PREST SRL CUI RO 15267570
Dany's Impex SD 93 CUI 4752499
EZ PROJECT AG SRL CUI RO18042335
FOCUS SECURITY SYSTEMS S.R.L. CUI 33410872
FRIGOTERM EXPERT S.R.L. CUI RO34799817
QUAD STILL PAINT SRL CUI RO35326167
SIGHT CONTROL SRL CUI RO 27304281
TOTUL VERDE. S.A. CUI RO 14665500
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Subcontractanți 5
CEDINA IMPORT EXPORT SRL CUI 4502220
CRIA GENERAL CONSTRUCT S.R.L. CUI 41011023
ERBASU EDIL CONSTRUCT SA CUI 14090275
GREEN TEAM INSTAL SRL CUI 17153025
NORTH STAR INDUSTRIAL SERV SRL CUI 36218430
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOG ART SRL CUI RO 17487
Subcontractanți 7
BALTUR SIB SRL CUI RO 10565398
BRENNEKA INSTALL SRL CUI RO31612697
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
EPSER LTD SRL CUI 31238682
INVEST SERVICII COMERCIALE SRL CUI RO 226742
IZOLAŢII TEHNICE ŞI ANTIFOC SRL CUI RO34114468
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
Valoare atribuită
3.219.596.928,94 RON
din 2.908.489.890,23 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
66 licitații deschise pe 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de ren…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.