Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr. 243026/14.03.2025 la acordul cadru 572783/21.10.2024
- Număr anunț
- CAN1169932
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819.315,91 RON
- Valoare atribuită
- 819.315,91 RON
- Data anunțului
- 18.06.2026 13:52
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 819.315,91 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | GETICA 95 COM SRL | 819.315,91 RON |
Valoare atribuită
819.315,91 RON
din 819.315,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro