Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 3,4% sub estimat

Lucrari de linii necesare pentru redeschiderea circulatiei feroviare pe linia CF 703 Galati-Barlad, afectata de calamitatile naturale din perioada 14-15 septembrie 2024 (proiectare şi execuție)

Număr anunț
CAN1152478
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ (CUI 15567497)
Cod CPV
45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.685.000 RON
Valoare atribuită
47.050.000 RON 3,4% sub estimat
Data anunțului
19.06.2026 13:05
Anunț de participare
CN1075078

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
Asociați 2
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
I.S.P.C.F. SA CUI RO 1566866
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
BAICONS IMPEX SRL CUI 14316683

Valoare atribuită

47.050.000 RON

din 48.685.000 RON estimat 3,4%

Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 1.635.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.