Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 91,1% sub estimat
Servicii de asigurare tip RCA si CASCO
- Număr anunț
- CAN1169835
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 276.936,21 RON 91,1% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:26
- Anunț de participare
- CN1090264
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.905.284,74 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare tip RCA | — | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 4 contracte | 315.702,76 RON |
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 5572 · 08.06.2026 | 260.010,94 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 5715 · 11.06.2026 | 46.615,15 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 5716 · 11.06.2026 | 5.672,92 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 5785 · 11.06.2026 | 3.403,75 RON | |||
| 2 | Servicii de asigurare tip CASCO | — | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 4 contracte | 2.589.581,98 RON |
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 6003 · 11.06.2026 | 15.515,38 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 5932 · 15.06.2026 | 2.380.789,10 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 6001 · 16.06.2026 | 170.766,75 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 6002 · 16.06.2026 | 22.510,75 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
276.936,21 RON
din 3.100.000 RON estimat
91,1%
Adjudecat la 8,9% din estimat · economie 2.823.063,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.