Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 3,1% sub estimat

Sistem automat de imunodozare si Set pipete de laborator “ necesare pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul proiectului : PNRR Contract de finanţare nr. 760280/26.03.2024, CF 199/31.07.2023, cu titlul " Deciphering the Genetic and Genomic Architecture of Systemic Lupus Erythematosus

Număr anunț
CAN1170060
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237.814 RON
Valoare atribuită
230.437,59 RON 3,1% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 10:24
Anunț de participare
CN1089641

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 237.814 RON Adjudecat: 230.437,59 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem automat de imunodozare 200.000 RON ANTISEL RO 200.000 RON
2 Set pipete de laborator 37.814 RON BIO AQUA GROUP 30.437,59 RON ↓19,5%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

230.437,59 RON

din 237.814 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 7.376,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.