Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in afaceri si management si servicii conexe de scriere si depunere proiect.

Număr anunț
DA34135334
Autoritate contractantă
COMUNA HORODNICENI (CUI 4326833)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.158.106 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.158.106 RON