Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF pt. Modernizarea infrastructurii rutiere agricole in comuna Monor, Judetul Bistrita-Nasaud

Număr anunț
DA34136098
Autoritate contractantă
Comuna Monor (CUI 4347356)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.608.331 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.608.331 RON