Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie elab. PT, DE si Asistenta Tehnica pt„Renovarea energetică a blocurilor de locuințe -LOT 6

Număr anunț
DA34133925
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.697.191 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.697.191 RON