Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator AGM VRLA 6V 9,1A dimensiuni 151mm x 34mm x h 95mm F2 TED Battery Expert Holland TED002990

Număr anunț
DA34135692
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.422.217 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.422.217 RON