Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie transport lemne de foc

Număr anunț
DA34134128
Autoritate contractantă
SALUBRI SA (CUI 8334634)
Cod CPV
77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.590.120 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590.120 RON