Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC All in One ASUS M3400WYAK-BA002M, AMD Ryzen 5 5625U pana la 4.3 GHz, 23.8" Full HD, 8GB, S

Număr anunț
DA34130233
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AL.I.CUZA" BRAILA (CUI 17339592)
Cod CPV
30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON