Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cisterne, rezervoare si containere; radiatoare si boilere pentru incalzire cen

Număr anunț
DA34130535
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL,,NEAGOE BASARAB" OLTENITA (CUI 3797042)
Cod CPV
44600000-6 · Cisterne, rezervoare si containere; radiatoare si boilere pentru incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.917.665 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.917.665 RON