Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carucior de curatenie profesional cu mop talpa

Număr anunț
DA34121334
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
385.586 RON
Data publicării
28.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385.586 RON