Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE COASA IARBA

Număr anunț
DA34121807
Autoritate contractantă
COMUNA FELEACU (CUI 4354507)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.137.316 RON
Data publicării
28.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.137.316 RON