Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGA IGIENICA VOMA / URINA/ SECRETII / COLECTAREA SI GELIFIEREA REZIDUURILOR BIOLOGICE PACIENT

Număr anunț
DA34119686
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.266.046 RON
Data publicării
28.09.2023 11:22
Data finalizării
02.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.266.046 RON