Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti pentru proiect ERASMUS 2021-1-RO01-KA131-HED-000005899/2021 - ref. 85694/21.09.2023
- Număr anunț
- DA34142001
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 1.094.992 RON
- Data publicării
- 02.10.2023 11:22
- Data finalizării
- 02.10.2023 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.