Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fiset fisete dulap dulapuri metalic 1 usa 4 polite rafturi 500x350x1800 CU MONTAJ ASAMBLAT B128 B4U

Număr anunț
DA34134905
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ING. OPRISAN IARCA (CUI 28156515)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON