Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs HANDLING DE BAZA destinat personalului aeroportuar (OPERATORI HANDLING, RAMPA)

Număr anunț
DA34139983
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI 4278841)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.020.346 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.020.346 RON