Ofertă acceptată Cumpărare directă

30237133-0 Adaptoare si interfete PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association –

Număr anunț
DA34131421
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CAMPIA TURZII (CUI 4722390)
Cod CPV
30237133-0 · Adaptoare si interfete PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association – Asociatia interfetelor cardurilor de memorie ale computerelor personale) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.095.199 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.095.199 RON