Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE

Număr anunț
DA34147551
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " ELEFANTELUL CURIOS" SIBIU (CUI 4405953)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.975.062 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.975.062 RON