Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta iHUNT 10.1, Full HD, IPS, 64GB, 4GB RAM, Acumulator 7680 mAh, Android

Număr anunț
DA34140589
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.999.909 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.999.909 RON