Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cump. bonuri valorice carburant 100 lei/fila

Număr anunț
DA34138387
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kelemen Imre (CUI 4368081)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.751.583 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.751.583 RON