Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie hartii igienica igienice mini jumbo minijumbo 112m 112 m rola 2 straturi alba

Număr anunț
DA34147437
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON