Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultantanta pentru initiere si derulare proceduri atribuire contracte achizitii

Număr anunț
DA34144422
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA BIVOLARI (CUI 16057402)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
26.174.043 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.174.043 RON