Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari amenajare teren si dotare cu echipamente sportive - "Reparatii teren sport Parc Central ...

Număr anunț
DA34124378
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Cod CPV
45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.152.561 RON
Data publicării
28.09.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.152.561 RON