Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statii auto emisie -receptie si Antene - compartiment situatii de urgenta

Număr anunț
DA34146394
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
32237000-3 · Aparat portabil de emisie-receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.863.985 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.863.985 RON