Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVISTA NASCUT PENTRU SPORT - Editia Nationala

Număr anunț
DA34148042
Autoritate contractantă
Complex Sportiv National Arcul de Triumf Bucuresti (CUI 46610503)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.349.656 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.349.656 RON