Ofertă acceptată Cumpărare directă

Display interactiv Samsung Flip Pro WMB LH75WMBWLGC, 75inch, 4K 3840x2160pixeli

Număr anunț
DA34141440
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
Cod CPV
30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.999.909 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.999.909 RON