Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP CF281X Toner Cartridge 81X Black LJ M605 m630 25000 PAG orig HP CF281 OEM

Număr anunț
DA34145296
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI 11339178)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.102.615 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.102.615 RON