Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ribon color 200 aplicari pentru imprimante carduri Evolis Primacy si Zenius

Număr anunț
DA34131218
Autoritate contractantă
Casa de Cultura Municipala Odorheiu Secuiesc (CUI 6926524)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.177.865 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.177.865 RON