Ofertă acceptată Cumpărare directă

”Sistem modular - sistem de vot, sistem audio sala de sedințe a Consiliului judetean Alba”

Număr anunț
DA34142646
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
32200000-5 · Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune si televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.133.249 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.133.249 RON