Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 70% - Fl. x 500ml/Catetere periferice cu valva G18-G22

Număr anunț
DA34780970
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.650,92 RON
Data publicării
03.01.2024 13:45
Data finalizării
04.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650,92 RON