Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii cazare concert 10.10.2023
- Număr anunț
- DA34154243
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
- Cod CPV
- 98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 920.131 RON
- Data publicării
- 03.10.2023 11:22
- Data finalizării
- 03.10.2023 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.