Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari amenajare alei acces curti pe DI29 (CF33606)

Număr anunț
DA34140290
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
45432112-2 · Pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.231.176 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.231.176 RON